04.06.2023 – вчитель фізичної культури, Кулик Наталя Євгеніївна, взяла участь у турнірі з петанк на кубок ХОЦІФЗН «Спорт для всіх», посіла III місце, нагороджені кубком та медаллю.
![01](http://sanschool11.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/015-150x150.jpg)
08.06.2023 – вчитель фізичної культури, Кулик Наталя Євгеніївна, взяла участь у Всеукраїнському онлайн-дистанційному семінарі «Кейси кращих практик шкіл JuniorS». Наталя Євгеніївна нагороджена грамотою «За плідну співпрацю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію освітньої галузі «Фізична культура» у 2022-2023 навчальному році, створення кейсів кращих практик з фізичної культури». Наказ ДНУ «Інститут модернізаціїй змісту освіти» від 26.05.2023 року № 21/03-35
![02](http://sanschool11.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/025-150x150.jpg)