Санаторна школа-інтернат №11

Наші досягнення

Участь в освітніх проектах

У 2017/2018 навчальному році вихованці закладу взяли участь у олімпіадах та конкурсах:

– І та ІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування. У ІІ (обласному) етапі призерами стали: Жовнер Дмитро – учень 9 класу, з математики – ІІІ місце, Ружицька Тетяна  – учениця 8-А класу, з математики – ІІІ місце, Пліс Дар’я – учениця 9 класу, з української мови та літератури – ІІ місце.

– І та ІІ етапах VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ІІ (обласному) етапі призерами стали: учениця 5-А класу Ювченко Поліна – ІІ місце, учениця 6-А класу Романенко Юлія – ІІІ місце, учень 7 класу Рогуля Владислав – ІІІ місце.

– І та ІІ етапах XVII Міжнародного дитячого конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

– Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок». Взяли участь 77 учнів (вихованців) закладу. Із них 23 учня  отримали сертифікат «Золотий Колосок»; 13 учнів отримали сертифікат «Срібний колосок» за напрямком «ЖИВА ФІЗИКА»; 12 учнів отримали сертифікат «Срібний колосок» за напрямком «ПАТЕНТИ ПРИРОДИ»; 18 учнів отримали сертифікат «Срібний колосок» за напрямком «ЖИВА ХІМІЯ».

– Шостому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч-2017». Взяли участь 53 учня (вихованця) закладу.

 – Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». В першому турі взяли участь 41 учень (вихованець) 2-6 класів.

 – Вихованці закладу взяли участь у регіональному конкурсі дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ» в межах заходів молодіжної та культурної програми з нагоди проведення «Тижня Німеччини в Україні 2017» в місті Харкові. Диплом переможця в конкурсі дитячого малюнку «Живемо разом і змінюємо світ» отримала учениця 8-А класу Максименко Анастасія, яка посіла ІІ місце у віковій групі 13-17 років.