Санаторна школа-інтернат №11

Наші досягнення

Досягнення вихованців протягом 2021/2022 навчального році:

Вихованці закладу взяли участь у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад (дистанційно) з української мови, біології, математики, англійської мови, фізики, географії, історії, хімії.

За рішенням оргкомітету і журі призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області серед закладів обласного підпорядкування стали учні (вихованці):

із біології –  ІІ Місце Масленнікова Кіра 9-А клас; вчитель Доля О.О.;

із математики – ІІІ Місце Муц Олександр 8 клас, Метьолкіна Станіслава 9-А клас (16 балів); вчитель Морченко Л.А.   

з англійської мови – ІІІ Місце Хоменко Ярослав 8 клас, Стрельченя Павло (56 балів) 8 клас; вчителі Горбачова П.С., Скала Ю.А.; Булавіна Анастасія (62 бали) 9-А клас; вчитель Скала Ю.А.

 із фізики – І Місце Муц Олександр 8 клас, І Місце Метьолкіна Станіслава 9-А клас; вчитель Іванова Т.В. За рішенням журі ІІ етапу ці учні візьмуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

із географії – Муц Олександр (31 бал) 8 клас, Склярова Анна (27 балів), Косарєва Тетяна (25 балів) 8 клас, ІІІ Місце Булавіна Анастасія 9-А клас, ІІІ Місце Метьолкіна Станіслава 9-А клас; вчитель Водяха Л.В.

з української мови – Ювченко Поліна (47 балів)  9-А клас; вчитель
Зимогляд О. В.;

з історії – Муц Олександр (20 балів) 8 клас, Хоменко Ярослав (18 балів) 8 клас; вчитель Ломаненко Н.В.; Масленнікова Кіра (21 бал) 9-А клас; вчитель Анучина Н.Є.

із хімії – Хоменко Ярослав (31 бал) 8 клас, Муц Олександр (27 балів) 8 клас, Метьолкіна Станіслава (26 балів) 9-А клас, Булавіна Анастасія (27 балів) 9-А клас; вчитель Чубинська В.П.

Участь у ІІ етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: 5 клас – Мокрій Станіслава (І місце), 6 клас – Виноградська Тамара (ІІ місце), 9 клас – Масленнікова Кіра (15 балів).

Участь у ІІ етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: 3 клас – Самохвалов Т – ІІ місце, Підгурська Т. – ІІІ місце, 4 клас – Гвоздецький В. – ІІІ місце, Корнєйчик Д.- ІІІ місце, 5 клас – Роміна М. – ІІІ місце, 6 клас – Виноградська Т. – ІІ місце.

У ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови – Вашева Вероніка (3-А клас) посіла ІІІ місце.

- У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч-2021». Взяли участь 53 вихованця.

- У Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок». Взяли участь 89 вихованців.

 

Календар
Січень 2022
П В С Ч П С Н
« Гру    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Архіви